Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Szymon Hołownia zagości w Choroszczy. Zapraszamy na spotkanie!

2018-01-09

Gazeta w Choroszczy

9 lutego 2018 r. (piątek) na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem, pisarzem i publicystą Szymonem Hołownią. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Miło nam poinformować, że popularny i ceniony dziennikarz oraz pisarz – znany z przybliżania tematów związanych z religią katolicką oraz występów w telewizji – Szymon Hołownia, będzie gościem w naszej Bibliotece. Z racji spodziewanej wysokiej frekwencji, spotkanie odbędzie się nie w siedzibie biblioteki, ale na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu.


Podczas spotkania Szymon Hołownia opowie o swojej najnowszej książce „Święci pierwszego kontaktu”, która opisuje sylwetki kilkudziesięciu świętych, gotowych, by nieść pomoc w nawet najbardziej nietypowych sprawach. To druga po „Świętych codziennego użytku” przybliżająca postacie mniej lub bardziej znanych kanonizowanych Kościoła katolickiego.


W trakcie spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę Szymona Hołowni oraz zdobyć jego autograf. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Startujemy o godzinie 19.00. Nie może Was zabraknąć!

IH

Holownia_Swieci-pierwszego-kontaktu-500px