Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek”

2018-07-05

Gazeta w Choroszczy

Z przyjemnością informujemy, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanym do trzyletnich czytelników biblioteki. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to kolejna akcja wpisująca się w Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

W jej ramach będzie głośno o korzyściach wynikających z rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Akcji towarzyszyć będzie seria wydarzeń, reklama w różnorodnych mediach. Instytut Książki chce, poprzez działania promocyjne w telewizji, radiu, internecie oraz przestrzeni miejskiej zachęcić rodziców, dziadków i opiekunów do tzw. czytania generacyjnego i przypominać o roli książki w życiu dziecka.

 

Szczegóły projektu na stronie internetowej wielki-czlowiek.pl Zapraszamy do odwiedzin Biblioteki Publicznej w Choroszczy i założenia karty czytelnika!

 

Elżbieta Wróblewska


mkwc-plakaty-1