Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Izbiszcze z historycznym Pucharem Burmistrza w Beach Soccerze

2018-09-17

Gazeta w Choroszczy

W minioną sobotę odbył się historyczny, bo pierwszy na terenie Gminy Choroszcz Turniej Beach Soccera, czyli Piłki Nożnej Plażowej „O Puchar Burmistrza Choroszczy”.

Na nowo powstałym boisku do tej letniej, „wakacyjnej” dyscypliny sportu na terenach rekreacyjnych przy „Kominowym Bajorze”, stawiły się dwie drużyny: Izbiszcze i Monar Zaczerlany. Pogoda początkowo była umiarkowana, ale jak już się zaczynał ten historyczny mecz, to słonko pięknie świeciło.

 

Sam pojedynek przebiegł w duchu „fair play”. Podczas 40-minutowego meczu nie odnotowano żadnego faulu! Po drużynie Izbiszcz widać było doświadczenie zdobyte podczas plażowych turniejów na plaży Dojlidy w Białymstoku i wynik nie mógł być inny niż zwycięstwo zielono-czarnych!

 

Cały pojedynek obserwował Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, który na zakończenie wręczył nagrody, puchary i medale dla wszystkich uczestników meczu; wręczył także puchar dla najlepszego zawodnika meczu – Roberta Krysztopika.

 

Dziękujemy obu drużynom za udział i wszystkich zapraszamy do udziału w Letniej Grand Prix w Beach Soccerze, która odbędzie się w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że wtedy będzie nas jeszcze więcej! 

 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]