Aktualności

 • HDK_2023_banner.png

  Czerwcowa donacja krwi w Choroszczy. Zapraszamy!

  Burmistrz Choroszczy wraz ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi, Oddziałem w Choroszczy zapraszają, by w niedzielę 4 czerwca br. w godzinach 9.00-13.00 w Choroszczy honorowo oddać krew. Przy czym UWAGA, ważna zmiana: 4.06.2023 krew będzie można oddać w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy (Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29). Gorąco zachęcamy!

 • wybory23.jpg

  Zmiany w podziale Gminy Choroszcz na stałe obwody głosowania

  Poniżej przedstawiamy postanowienie Nr 102/2023 Komisarza Wyborczego w Białymstoku I z dnia 23.05.2023 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Choroszcz na stałe obwody głosowania (Dziennik Urzędowy Woj. Podlaskiego z 2023 r., poz. 2962).

 • Pomaranczowy-Prosty-Cytat-Koty-Post-na-Facebook.png

  Finały Igrzysk dzieci w piłce nożnej w Choroszczy

  Już we wtorek 30 maja o godz. 9.30 na Stadionie Miejskim w Choroszczy odbędą się finały Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej – chłopców oraz dziewcząt, organizowane przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Zapraszamy do oglądania i kibicowania!

 • 20-lecie-Rytmów-Czasu_banner.jpg

  Jubileusz 20-lecia „Rytmów Czasu”

  Z radością zapraszamy wszystkich miłośników muzyki w wykonaniu zespołu wokalnego „Rytmy Czasu” na niezapomniany jubileuszowy koncert podsumowujący 20-letnią działalność zespołu, który swoje próby ma w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Podczas koncertu w czwartek 1 czerwca usłyszymy utwory, które w ciągu dwóch dekad stały się klasykami w repertuarze choroszczańskiej formacji muzycznej. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 • Bez nazwy.png

  Majowy weekend w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

  Odkryj fascynujący świat kultury i historii podczas weekendowych wydarzeń w Muzeum Podlaskim w Białymstoku! Na najmłodszych czekają ciekawe zajęcia poświęcone historii herbaty i kawy oraz wyjątkowe warsztaty muzyczne dla całej rodziny, połączone z koncertem. Dorosłych zapraszamy na oprowadzenie kuratorskie po wystawie w Muzeum Ikon w Supraślu, a także na inspirujące spotkanie z literaturą w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Dołącz do naszej kulturalnej podróży!

 • Punkt informacyjny o Funduszach UE.png

  Nowe zasady promocji Funduszy Europejskich 2021-2027 – webinarium

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na bezpłatne webinarium „Nowe zasady promocji Funduszy Europejskich 2021-2027", które odbędzie się we wtorek 6 czerwca 2023 r. Celem webinarium jest przybliżenie zasad w zakresie informowania opinii publicznej o uzyskanym dofinansowaniu z funduszy europejskich.

 • grafika_ucieta-813x350@2x.jpg

  Dzień Dziecka w Choroszczy

  Burmistrz Choroszczy, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. Tegoroczny Choroszczański Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę 28 maja na Błoniach Jana Pawła II.

Powrót na początek strony