„Lambada” Choroszcz – awans w Pucharze Polski!

W tym sezonie trzy gminne drużyny: „Narew” Choroszcz, LZS Choroszcz i „Lambada” Choroszcz zgłosiły się do wojewódzkiego Pucharu Polski. Od rundy wstępnej zmagania zaczęły LZS i Lambada: drużyna LZS uległa 2-3 drużynie Kabareczi, a „Lambada” Choroszcz 3-1 pokonała KS Sokoły. To dało choroszczańskiej drużynie awans do kolejnej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski. Gratulujemy!

Od pierwszej rundy do zmagań przystąpiła „Narew” Choroszcz, która we wtorek 7 sierpnia uległa rezerwom Wissy Szczuczyn 0-1; na tym etapie wystąpiła także „Lambada” Choroszcz. Spotkanie z Kabareczi fioletowo-biali rozpoczęli fatalnie, bowiem już po 22. minutach rywale prowadzili 2-0, ale z biegiem czasu udało się doprowadzić do remisu, a w 90. minucie zdobyć bramkę dającą zwycięstwo i awans! Gratulujemy

W drugiej rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski zobaczymy więc tylko „Lambadę” Choroszcz, która kolejny mecz zagra 29 września. Losowanie w najbliższy piątek. Trzymamy kciuki!