Sukces karateków z Choroszczy! 11 medali Podlaskiej Ligi Karate Kyokushin
Mieszkańcy naszej gminy znowu udowodnili, że sportowa waleczność i ciężka praca przynoszą wspaniałe rezultaty. 30 maja w Narewce odbyły się zawody Podlaskiej Ligi Karate Kyokushin. Reprezentanci Choroszczy zdominowali maty, wracając do domu z pulą aż 11 pucharów!
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej cieszy fakt, że nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium.
I miejsce w swoich kategoriach wywalczyli: Bianka Bartnicka, Mikołaj Olędzki, Antoni Pijanowski. II miejsce zdobyła Emma Choma, a III miejsca wywalczyli Marlena Surmacewicz-Maliszewska, Magdalena Świderska, Mateusz Surmacewicz-Maliszewski, Seweryn Zawadzki, Szymon Roszkowski, Damian Kopczewski, Józef Kalisty.
Sukces na macie to nie tylko zasługa samych zawodników. W Narewce Choroszcz była reprezentowana także w składzie sędziowskim – zawody na matach oceniali sensei Dawid Kiszycki oraz senpai Julianna Rudnicka. Ogromne brawa należą się również Rodzicom, których głośny doping niósł naszych wojowników do kolejnych zwycięstw. Wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom składamy ogromne gratulacje!
foto: KS Randori
