Bieg Wyzwolenia – utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w związku z Biegiem Wyzwolenia, odbywającym w Choroszczy się w sobotę 17 lutego 2024 r., na kilku drogach w gminie Choroszcz nastąpią utrudnienia w ruchu – zarówno w przejazdach prywatnych pojazdów, jak również w kursowaniu autobusów transportu publicznego. Informujemy, że przewidywane są czasowe zamknięcia ulic i dróg oraz skrócenie trasy autobusów linii „103”.

Niebieski Aparat fotograficzny Moda Obserwuj Post na Facebooku(4).png

Bieg Wyzwolenia Choroszczy odbędzie się w sobotę 17 lutego 2024 r. i przebiegnie ulicami: Rynek 11 Listopada, A. Mickiewicza, J. Piłsudskiego, droga do Sienkiewicz, Szosa Kruszewska (ścieżką rowerową), Zastawie II, Zastawie I, Dominikańska, Rynek 11 Listopada.

W związku z tym, wystąpią następujące utrudnienia w ruchu pojazdów:

- autobus linii „103”, w godz. 10.00-14.00 będzie kursować na skróconej trasie: do przystanku H. Sienkiewicza/Szpital (nr. inw. 855). WAŻNE: przystanki przy ul. H. Sienkiewicza, Rynku 11 Listopada, Zastawie, ul. Piaskowej i przystanek Choroszcz-cmentarzw tym czasie będą wyłączone z ruchu.

- na trasie biegu (opis powyżej oraz mapka poniżej), ruch samochodowy może być utrudniony w godz. 12.00-14.00. W godzinach 12.00-12.30 odbędzie się także Bieg Rodzinny ulicami: Szkolna, J.K. Branickiego, Szkolna. W tym czasie również te ulice będą zamknięte.

Ze względu na dynamikę biegu, po przebiegnięciu uczestników biegu, kolejne ulice będą otwierane dla ruchu.

W ZWIĄZKU Z BIEGIEM WYZWOLENIA, PROSIMY KIEROWCÓW I UŻYTKOWNIKÓW DRÓG
O ZWRACANIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI NA NOWĄ ORGANIZACJĘ RUCHU
WE WSKAZANYCH MIEJSCACH W TYM CZASIE
I STOSOWANIE SIĘ DO ZNAKÓW ORAZ ZALECEŃ PRZEKAZYWANYCH PRZEZ SŁUŻBY PORZĄDKOWE PROSIMY TEŻ O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ DLA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI

Zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Wyzwolenia w Choroszczy
oraz w innych zaplanowanych wydarzeniach w dniach 17-19.02.2024,
w ramach 105. rocznicy Wyzwolenia Choroszczy.  

Powrót na początek strony