Dobra energia (wśród) książek

Z okazji Światowego Dnia Książki, ciepło przypominamy o funkcjonowaniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy (wraz z filią w Klepaczach) i gorąco zapraszamy do ich odwiedzenia, zwłaszcza, że od pon. 22.04.2024 – tam oraz w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy panuje tydzień pełen dobrej energii. Zresztą, doskonała energia panuje tam zawsze, a przede wszystkim cisza, która towarzyszy czytaniu i której książce, jak mówił Jarosław Iwaszkiewicz, nie można zabrać: "Milczenie – to czara, którą możemy napełnić własna treścią, własną wyobraźnią". Zapraszamy!

Zielona energia_biblioteka.jpg

Wraz ze Światowym Dniem Ziemi 22.04.2024 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy wystartował tydzień pełen dobrej, zielonej energii!

Do współpracy zaproszone zostały społeczności szkół podstawowych z terenu gminy Choroszcz, z którymi zaplanowano fantastyczne ekologiczne działania:

- w Filii Bibliotecznej w Klepaczach w poniedziałek 22.04.2024 odbyły się warsztaty kreatywne tworzenia ekologicznych lapbooków dla dzieci,

- w piątek 26.04.2024 w Bibliotece M-GCKiS  w Choroszczy odbędą się warsztaty kreatywne tworzenia ekologicznych lapbooków dla dzieci, lekcja biblioteczna i spotkanie z przyrodnikami Narwiańskiego Parku Narodowego oraz Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

Oprócz tego, wszyscy Czytelnicy zaproszeni są do korzystania z ekologicznego księgozbioru choroszczańskiej biblioteki, gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu „Biblioteki pełne dobrej energii”, prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia

Powrót na początek strony