Gmina Choroszcz turystyczna – skonsultuj mapy Choroszczy

Gmina Choroszcz od kilku lat dynamicznie się zmienia: przestrzeń, która nas otacza staje się coraz bardziej nowoczesna, elegancka i funkcjonalna społecznie. Oferujemy Państwu – naszym Mieszkańcom i odwiedzającym nowe przestrzenie, a także otwieramy na Państwa: place, skwery, bulwary, place zabaw, miejsca rekreacji, drogi, miejsca pamięci narodowej. Po dokonaniu gruntownych rewitalizacji najważniejszych i newralgicznych obszarów, na tej twardej, uporządkowanej infrastrukturze – podstawie, pragniemy budować dalej. I będziemy to robić. Niemniej jednak to, co już powstało, pozwala nam pokazać to dalej i szerzej i przygotować mapy – zarówno miasta, jak i gminy Choroszcz. Jednak zanim je wydamy, chcemy je z Państwem skonsultować. Propozycje lokalizacji prosimy zgłaszać do 11 sierpnia na: urzad@choroszcz.pl. Czekamy!

Ilustracja do artykułu Gmina Choroszcz_mapa_DO KONSULTACJI_better.png

Z przyjemnością patrzymy, gdy fontanny na Rynku czy pl. Brodowicza codziennie cieszą najmłodszych, pierwsza w regionie, nasza choroszczańska tężnia solankowa na Bulwarach przyciąga seniorów, place zabaw rano i po południu zapełniają roześmiane dzieci, a wczesnym wieczorem ławeczki czy schody pomnika na Rynku oblega kreatywna młodzież. Cieszymy się, gdy ze sportowej infrastruktury korzystają miłośnicy rozmaitych dyscyplin sportowych. Z zainteresowaniem śledzimy też coraz liczniej odwiedzających nas turystów. Mając to wszystko na względzie, przygotowujemy mapę turystyczną gminy i miasta Choroszcz, które – zanim wydamy – chcemy z Państwem skonsultować. Najważniejsze, a także napawające nas dumą miejsca na mapie oznaczyliśmy. Jednak być może o jakichś lokalizacjach i punktach zapomnieliśmy, niechcący je pomięliśmy? Dlatego zapraszamy Państwa do konsultacji map – zarówno Gminy, jak i Miasta Choroszcz. Zachęcamy do zgłaszania nam Państwa propozycji.

Jak to zrobić?

1) prosimy o dokładne przeanalizowanie przedstawionych do konsultacji map;

2) jeśli któreś z miejsc – atrakcji turystycznych na mapie zawiera błędy lub zostało pominięte, prosimy o wskazanie tego faktu.

Na Państwa uwagi czekamy od 5 do 11 sierpnia br. Uwagi prosimy przesyłać na adres urzad@choroszcz.pl. WAŻNE: prosimy o dokładne podanie lokalizacji miejsca i wyjaśnienie jak omyłka powinna być poprawiona, a jeśli któraś z atrakcji turystycznych na mapie została pominięta, prosimy o uzasadnienie dlaczego właśnie ona na mapie powinna się znaleźć.

Zapraszamy do konsultacji turystycznych map miasta i gminy Choroszcz:
5-11 sierpnia 2021 r.
na adres: urzad@choroszcz.pl

Niech Gmina Choroszcz stanie się naszą wspólną rezydencją turystyki!

Powrót na początek strony