Nula Stankiewicz i Janusz Strobel – duet w życiu i na scenie – wystąpią w Choroszczy

Ona – subtelna, klimatyczna, śpiewająca piękną barwą, znakomicie przekazująca sens wykonywanych utworów. On – wirtuoz gitary, komponujący piosenki, które tworzą katalog standardów polskiej klasyki gatunku. Swoje umiejętności wokalne i sceniczne zaprezentują w Choroszczy podczas kameralnego koncertu „Ździebełko ciepełka”, w niedzielę 23 czerwca 2024 roku. Zapraszamy!

Żdziebełko_kolor_fot. Katarzyna Warno.jpg

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy
oraz Parafia Rzymskokatolicka w Choroszczy serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert pt.: „Ździebełko ciepełka”,
który odbędzie się w choroszczańskim kościele 23.06.2024, o godz. 19.00.

Podczas wydarzenia usłyszymy piosenki, które łączą w sobie poetyckie teksty najwyższej próby w jazzowej aranżacji. Repertuar duetu: Nuli Stankiewicz i Janusza Strobla jest oparty na utworach o miłości do słów: Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Jana Wołka, które od lat skłaniają do zadumy i poruszają serca.

Wymarzyć miłość, to nie jest problem. Problemem jest, jaka z tą miłością później wytrzymać – żartuje Nula podczas koncertów. Istnieje miłość spełniona. Miłość zachłanna, namiętna. Jest też miłość nieszczęśliwa, słaba i głodna, zrozpaczona. Tak się te miłości przeplatają, zarówno w życiu, jak w piosence. I o tym właśnie jest ten koncert – dodaje.

Nula Stankiewicz to wokalistka o niepowtarzalnym głosie i charyzmie, która od lat zachwyca publiczność swoją interpretacją piosenek literackich. Jej delikatny, a zarazem głęboki głos, potrafi przenieść słuchaczy w świat pełen emocji i refleksji. Nula jest znana z tego, że w swoich występach potrafi łączyć klasykę z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Janusz Strobel z kolei – to mistrz gitary klasycznej i kompozytor, którego utwory są pełne subtelności i elegancji. Współtwórca dziesiątek płyt, w których wziął udział jako kompozytor, aranżer czy instrumentalista. Podczas koncertów z Nulą Stankiewicz tworzą harmonijny i pełen pasji duet, który zachwyca i wzrusza.

„Ździebełko ciepełka" – to wyjątkowe wydarzenie muzyczne,
którego program wypełnią piękne melodie i mądre teksty.

Serdecznie zapraszamy na „Ździebełko ciepełka" – czyli miłość w polskiej piosence!

Fot. Katarzyna Warno

Powrót na początek strony